Beseda v knihovně

7.2.2013

Spolu s dalšími dvěma fantasypsavými Terezami pořádáme autorské čtení a besedu v městské knihovně v Praze (Smíchovská pobočka). Akce proběhne 26. února od 17 hodin. Vstup volný. Budeme se na vás těšit. Teri J.

Erilian pod stromeček

26.11.2012

Nudíte se? Pořiďte si draka. A když ne draka tak Erilian. Ideálně vše v jednom balení!

Erilianský PRŮZKUM

20.11.2012

Pěkně prosím erilianské čtenáře o vyplnění tohoto dotazníku, který mi pomůže ujasnit si pár věcí pro mě velice důležitých. Sdílení dotazníku jen vítáno.

Vaše Tereza

Kam jezdí Teri psát a kde vznikly první kapitoly Města čarodějů

24.9.2012

Článek o chalupě Terezy Janišové v Jižních Čechách vyšel před pár týdny v příloze deníku Právo. Teď si ho můžete přečíst na Novinkách.cz.

Erilian je v Právu !

11.9.2012

Zítra, 12. září najdete v příloze deníku Právo – Dům a bydlení erilianské překvapení. Pokud jste zvědaví, šup do trafiky !

Novinky zamrzly? Žádný strach!

8.9.2012

Poslední dobou jsme sem tak trochu opomíjeli dávat čerstvé novinky ze světa Erilianu. Proto vás zveme na erilianský Facebook, kde to ale stále žije aktuálním děním.

Beseda s autorkami fantasy

1.6.2012

8. června 2012 proběhne v HooDoo Music club v Praze beseda se čtyřmi českými spisovatelkami fantasy. Bára Jiříčková (Lantuin), Tereza Matoušková (Hladová přání), Tereza Benešová (Gjorkové) a moje maličkoct Teri Janišová s Erilianem. Přijďte s námi pobesedit. Vstup volný.

Nová videa

29.5.2012

V galerii najdete Knižní hitparádu Miloně Čepelky, kde se mimo jiné taky zmiňuje o Kouzlech na obzoru, a hlaně video z veletrhu Svět Knihy 2012.

Erilian 2 v Pevnosti

26.4.2012

Není třeba zbytečných kometářů. Klikněte si, přečtěte si…

Děkujeme Tomáši Němcovi a Pavle Lžičařové.

Video ze křtu Kouzel na obzoru

11.4.2012

Fotek bylo habaděj a teď se nám ještě k tomu všemu vyloupl i videozáznam z té slavnostní knižní akce! V erilianské videogalerii najdete také další nové pohyblivé obrázky – backstage reportáž “Jak se fotil Erilian 2″, Trailer Kouzel na obzoru a taky dvaadvacetiminutovou audio pohádkovou povídku (nebo povídkovou pohádku) Terky Janišové “Hejty a čaroděj”.

První díl
Třetí díl