FAQ

Milí erilianští zvědavci a nedočkavci, rozhodla jsem se sepsat ty nejfrekventovanější otázky, na které se v Diskuzi ptáte, a odpověděla jsem na ně pěkně najednou. Zatím jsou jen tři, ale dle potřeby sem můžu přidávat další. Připravte si oči a ukojte svoji touhu po odpovědích.

1. Bude další díl?

Rozhodně to mám v plánu! Pokračování Erilianu mám rozepsané a pracuju na něm, jak jen se dá. To víte, musím se ohánět i na jiných frontách, nejen na té psací. Ono to architektění je někdy cekem zabíračka takže se Erilianu nemůžu věnovat tak moc, jak bych ráda. Ale dělám co můžu. Takže držte palce, ať mi jde bušení do klávesnice pěkně od ruky.

2. Kdy by mělo pokračování Erilianu vyjít?

Přesný termín zatím nemám. Odhadem, snad zas kolem Vánoc nebo začátkem příštího roku. Rozhodně ale jakmile budu vědět přesnější informace, hned to pověsím sem na stránky a taky na Facebook Erilianu.

3. O čem pokračování bude?

Já osobně jsem celkem naštvaná, když ke mně předem prosáknou nějaké bližší informace o knížce, na kterou se těším. Takže o pokračování Erilianu taky nechci prozrazovat mnoho, abych vám nepokazila překvapení. Ale protože zvědavost je potvora, vypustím aspoň nějaké drobné informační střípky. Bez Kiary a Lyraze by to pochopitelně nešlo. Jeden z nich se v příběhu sice objeví až o něco později, tak se nelekněte. Celé to bude posazeno o nějaký ten čas později, než díl první. A samozřejmě přibudou i další a zbrusu komplet nové hlavní postavy, které příběhu vdechnou krapet akčnejší ráz. Taky se nebudeme uzavírat jen v městě čarodějů, ale vydáme se i na jihovýchod, abychom poznali nové a exotičtější destinace…

Doufám, že vás tato miniochutnávka dobře naladila a vyburcovala vaši zvědavost do ještě vyšších obrátek.

První díl
Třetí díl